DÖRTKONAK KÖYÜNÜN İLK,TEK, DOĞRU, DÜRÜST, TARAFSIZ VE GÜMÜŞHANE'NİN EN BÜYÜK KÖY SİTESİ - KÖYLÜMÜZ NİYAZİ SADIK'A AİT VİDEOLARDAN KESİNTİLER

Son mesaj - Gönderen: M Yücel ERGİN - Cuma, 04 May 2012 12:23
"Düşmanın yoksa, Hayatta hiç başarılı olamadın demektir.."
KÖYLÜMÜZ NİYAZİ SADIK'A AİT VİDEOLARDAN KESİNTİLER

 NİYAZİ SADIK KİMDİR ?

   

  Köyüne delicesine aşık bir yürek. Kurduğu derin anlamlı cümleler sayesinde yıllar öncesine sizi götürüp köyde yaşadığınız hatırlarla sizleri kolayca yüzleştirebilecek kabiliyette bir ufuk sahibi. Söyleşi esnasında ki davranışları duygusal yapıda olmasından mı kaynaklanıyor bilinmez ama o günlerin heyecanı cümle olarak dudaklarından dökülürken gözleri nemli tekrar o yılları yaşar gibi oluyor. Yıllardır onunla bir söyleşi yapmayı çok istiyordum.Fakat bir türlü ortam ve zaman müsait olmuyordu.Bu defa köyümüzden uzak diyarlarda ama adeta köy içersinde birlikte mahalleler arasında bazende yaylada dolaşıyor gibi konuştuk Eskişehir’de.Torununun tıp tahsili için Bursa da bulunduğu sırada Eskişehir’e ziyaretimize gelen sayın Niyazi SADIK beyle sizin için doğal bir söyleşi gerçekleştirdik. ( DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ)

------------------------------

Videoların Tıkanmadan izlenmesini istiyorsanız PLAY tuşuna Bastıktan sonra Tekrar PAUSE Tuşuna Basınız Biraz Bekledikten Sonra Tıkanmadan İzleyebilirsiniz.

 

( Aşağıdaki İzleyeceğiniz Görüntüler Köylümüz Niyazi SADIK'A Aittir.)


 

 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it