DÖRTKONAK KÖYÜNÜN İLK,TEK, DOĞRU, DÜRÜST, TARAFSIZ VE GÜMÜŞHANE'NİN EN BÜYÜK KÖY SİTESİ - Haberler - DÖRTKONAK'TA HAVALAR SOĞUDU SİYASET KAZANI ISINIYOR...

Son mesaj - Gönderen: M Yücel ERGİN - Cuma, 04 May 2012 12:23
"Düşmanın yoksa, Hayatta hiç başarılı olamadın demektir.."
Haberler

Haberler->KÖYÜMÜZDEN HABERLERİMİZ->DÖRTKONAK'TA HAVALAR SOĞUDU SİYASET KAZANI ISINIYOR...   
DÖRTKONAK'TA HAVALAR SOĞUDU SİYASET KAZANI ISINIYOR...

Dörtkonak Köyü 30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak yerel seçimlere doğru yol almaktadır.


Geçtiğimiz günlerde Dörtkonaklılar Dayanışma Yardımlaşma ve Kültür Derneğinde dernek başkanı ve yönetimi Turgay Ergin, Eşref Balki, Ufuk Ustaoğlu, Kubilay Bozalan ve Bülent Ergin ile bir araya gelerek Belediye Encümenliği için köyümüzden aday olmak isteyen 4 köylümüz Çağlar Nebioğlu, Abdulbaki Ergin, Teyyar Demirel ve Servet Ergin'in arasından Teyyar Demirel seçilerek Ak Partiden Belediye meclis üyeliği için müracaatta bulundu.


06 Kasım 2013 Çarşamba günü AK Parti Merkez ilçe başkanı Mithat Uçan'a dilekçesini veren Demirel, geçmişteki deneyimini ve tecrübelerini Ak Parti için kullanacağını söyledi.


Merkez ilçe başkanı Uçan, AK Parti İl Başkan yardımcıları Eşref Balki ve Adem Eryılmaz, Dörtkonak Köyü Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Turgay Ergin ile beraber gelen Demirel'in dilekçesini aldı.


Köylümüz Teyyar Demirel’e Hızla gelişen Türkiye’nin hedefleri var. AK Parti’nin 2023 hedefine ulaşması için katkı sunması gerekir diyerek görevinde başarılar diliyoruz.
Gönderen M Yücel ERGİN, Cumartesi, 09 Kasım 2013 00:56, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal ©2003-2008 mkportal.it